Przeciętny czas realizacji zamówień składanych w bellsanit.pl zajmuje do 2 - 3 dni roboczych. Wynika to ze specyfiki asortymentu, gabarytowe produkty są wysyłane na paletach, zabezpieczone, co wymaga odpowiedniego przygotowania. Nie mniej jednak dokładamy wszelkich starań by przesyłki wychodziły od nas jak najszybciej.

Zamówienia dostarczane są do Klienta za pośrednictwem kuriera K-EX, ET-Logistik oraz Inpost. Zgodnie z deklaracją Przewoźników przesyłki dostarczane są w czasie 24 - 48 h roboczych od nadania.

Informacje dotyczące numerów listów przewozowych wysyłane są zwyczajowo drogą elektroniczną (e-mail). Na podstawie otrzymanych numerów przesyłki można śledzić na stronach Przewoźników

Inpost - znajdź przesyłkę
K-EX Śledzenie przesyłek
ET-Logistik Śledzenie przesyłki

W przypadku braku informacji o losie przesyłki lub jakichkolwiek problemów z dostawą prosimy o kontakt.

Inpost

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączą niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy i wygodą odbioru dla klienta.


paczkomat

Zamówienie z wysyłką do paczkomatu może zostać wysłane nawet tego samego dnia. Większość przesyłek dociera następnego dnia po nadaniu.
Odbiór twojej paczki jest komfortowy i prosty. Jak to zrobić możesz sprawdzić tutaj.